- Three-hole punched for easy fit in a 3-ring binder.
- College ruled.
- Snag-proof performance with coil-lock wire ends.
- Smooth writing surface.
<
>
Subject Wirebound Notebook, 3-Subject, Medium/College Rule, Assorted Cover Colors, (120) 10.5 x 8 Sheets, 24/Carton
AVAILABLE! Call for Lead Time
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Number of Sheets | 120 |
| Binding Type | Spiral Bound |
| Front Ruling Type | College Ruled |
| Height | 0.50" |
| Length | 10.5" |
| Features | Micro Perforated ~ Printed ~ Divider ~ Smooth |
| Manufacturer | Roaring Spring Paper Products |
| Basis Weight | 15 lb |
| Cover Color | Black ~ Burgundy ~ Teal ~ Blue |
| Country of Origin | United States |
| Packaged Quantity | 24 / Carton |
| Width | 8" |
| Product Name | College Ruled Three Subject Spiral Notebook |
Product Information
| Brand | Roaring Spring |
| Type | Notebook |
Description
People who bought this also bought
-
Product Code: TOP73506AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: TOP73505AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: TOP63794AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: TOP2080134 Stock Available
-
Product Code: ROA13367CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA13115CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA13114CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11384CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11376CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11354CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11295CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11186CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11098CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11085CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA10381CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA10041CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA09902AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA09120AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA066222338 Stock Available
-
Product Code: MEA72057AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA09910AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA062109 Stock Available
-
Product Code: MEA0620895 Stock Available
-
Product Code: REDAF91508113 Stock Available
-
Product Code: REDA7150BLK18 Stock Available
-
Product Code: BORL21300RAVAILABLE! Call for Lead Time
Alternative Products
-
Product Code: TOP74109AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: TOP25400AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA77293CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA13507CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA13367CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA13362CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA12511CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11354CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11299CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11281CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11197CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11015CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA10322CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA06206AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA77230AVAILABLE! Call for Lead Time
