Product Details
General Information
| Capacity | 40 gal |
| Product Color | Gray |
| Width | 27" |
| Product Name | Brute Square Container |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | United States |
| Depth | 23.3" |
| Height | 28.8" |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Manufacturer Website Address | http://www.rubbermaidcommercial.com |
Product Information
| Brand | Rubbermaid |
| Type | Waste Receptacle |
Description
The Rubbermaid Commercial square BRUTE container
Details:
People who bought this also bought
-
Product Code: RCP2147581AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP2147584AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS23RCAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP213192912 Stock Available
-
Product Code: HLMHLS50DSOAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS50DSIAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS24DPOAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS21UOTTRSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS21UOTTRIOAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS21UOTRECAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS21UOTCOPAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS16STVAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS16STRAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS16DCSSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: BWK23GLSJGRA92 Stock Available
-
Product Code: RCPSC14EPLSMAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCPAOT35SANL2 Stock Available
-
Product Code: RM-9W22GRA12 Stock Available
-
Product Code: RCP9W2273BLUAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RM-8170-88BROAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RM-8160-88BLA9 Stock Available
-
Product Code: RM-3959GRA6 Stock Available
-
Product Code: RM-264360YEL7 Stock Available
-
Product Code: RCP614600BGAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP6143RED54 Stock Available
-
Product Code: RM-4608BLA2 Stock Available
-
Product Code: RM-354060G72 Stock Available
-
Product Code: RM-354060BK158 Stock Available
-
Product Code: RM-2620GRA81 Stock Available
-
Product Code: RCP18836117 Stock Available
-
Product Code: RCP1883568AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP1883559AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP188345840 Stock Available
-
Product Code: RCP9W27BLU5 Stock Available
-
Product Code: RM-9W21GRA11 Stock Available
-
Product Code: RM-9173-88BLA10 Stock Available
-
Product Code: RM-8170-88BEIAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RM-3569-88GRAAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RM-3569-88BLA18 Stock Available
-
Product Code: RM-3569-88BEI22 Stock Available
-
Product Code: RM-3546GRA12 Stock Available
-
Product Code: RM-354060BG69 Stock Available
-
Product Code: RM-352600GY19 Stock Available
-
Product Code: RM-2655GRA128 Stock Available
-
Product Code: RM-264360GRA66 Stock Available
-
Product Code: RM-264360BLA398 Stock Available
-
Product Code: RM-264360BLUAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP1971968AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP19719569 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.