Product Details
General Information
| Capacity | 28 gal |
| Product Color | Gray |
| Width | 21.5" |
| Product Name | Square Brute Container |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Depth | 21.5" |
| Country of Origin | United States |
| Height | 22.5" |
| Manufacturer Website Address | http://www.rubbermaidcommercial.com |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
Product Information
| Brand | Rubbermaid |
| Type | Waste Receptacle |
Description
The Rubbermaid Commercial square BRUTE container
Details:
People who bought this also bought
-
Product Code: RCP213192912 Stock Available
-
Product Code: HLMHLS50DSOAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: HLMHLS50DSIAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP1867531CTAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RM-9W22GRA12 Stock Available
-
Product Code: RCP9W2273BLUAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RM-3959GRA6 Stock Available
-
Product Code: RM-264360YEL7 Stock Available
-
Product Code: RM-4608BLA2 Stock Available
-
Product Code: RCP9W27BLU5 Stock Available
-
Product Code: RM-9W21GRA11 Stock Available
-
Product Code: RM-9173-88BLA10 Stock Available
-
Product Code: RM-3958GRAAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RM-3536GRA17 Stock Available
-
Product Code: RM-2655GRA128 Stock Available
-
Product Code: RM-264360BLUAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP1971968AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RCP19719569 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.