Product Details
General Information
| Capacity | 21 gal |
| Product Color | Beige |
| Width | 11" |
| Product Name | Half Round Wastebaskets |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Height | 28" |
| Manufacturer Website Address | http://www.rubbermaidcommercial.com |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Depth | 20.4" |
| Country of Origin | United States |
Product Information
| Brand | RubbmdComm |
| Type | Waste Receptacle |
Description
Rubbermaid Untouchable‚® 21-Gallon Half Round Container - 3520 (Beige) Hands free waste disposal. Crack-resistant plastic withstands indoor/outdoor use.
People who bought this also bought
-
Product Code: RCP6146RED10 Stock Available
-
Product Code: RM-2957G128 Stock Available
-
Product Code: RM-2957BK1034 Stock Available
-
Product Code: RM-2957BGAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RM-2956G308 Stock Available
-
Product Code: RM-2956BK106 Stock Available
-
Product Code: RM-2956BG337 Stock Available
-
Product Code: RM-2543BLA55 Stock Available