Product Details
General Information
| Product Color | Blue |
| Width | 26.2" |
| Product Name | Finish Mop Bucket w/ Wringer |
| Product Line | WaveBrake |
| Packaged Quantity | 1 / Carton |
| Country of Origin | United States |
| Assembly Required | No |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Manufacturer Website Address | http://www.rubbermaidcommercial.com |
| Length | 14.7" |
| Height | 16.2" |
Product Information
| Brand | RubbmdComm |
| Type | Finish Buckets |