- Great for capturing thoughts, notes or anything that inspires you.
- Fine cream paper and roomy lines make writing more enjoyable.
<
>
Idea Collective Journal, 1-Subject, Wide/Legal Rule, Red Cover, (120) 8.25 x 5 Sheets
AVAILABLE! Call for Lead Time
Product Details
General Information
| Number of Sheets | 120 |
| Product Name | Idea Collective Hard Cover Journal |
| Width | 5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Cover Color | Red |
| Features | Acid-free ~ Durable Cover ~ Ribbon Marker ~ Elastic Closure ~ Pocket |
| Length | 8.3" |
| Height | 0.63" |
| Manufacturer | TOPS Products |
Product Information
| Brand | TOPS |
| Type | Business Notebooks & Journals |
Description
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
