‹ Prev
Next ›
Coil-Lock Wirebound Notebook, 3-Subject, Medium/College Rule, Randomly Assorted Cover Color, (150) 9.5 x 6 Sheets
AVAILABLE! Call for Lead Time
Non-Returnable
- Classic spiral notebooks come in bright colors.
- Coil-lock wire binding won't snag clothing or scratch desktops.
- Letr-Trim® perforated sheets for easy tear off.
- Durable card stock cover coated on one side.
$10.31
Product Details
General Information
| Binding Type | Wire Bound |
| Number of Sheets | 150 |
| Product Name | 3-subject College Ruled Notebook |
| Width | 7.5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
| Cover Color | Black ~ Red ~ Blue ~ Green ~ Purple |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Features | Divider ~ Perforated |
| Height | 13" |
| Length | 9.8" |
Product Information
| Brand | TOPS |
| Type | Notebook |
Description
Oxford® Subject Notebooks come in fun, bright colors. A sturdy, snag-resistant coil resists catching on backpacks, papers or clothing. Colors are randomly assigned for each order.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: UNV66500AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: TOP6385922 Stock Available
-
Product Code: ROA13367CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA13115CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11376CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11295CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA10381CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: REDA10300BLK7 Stock Available
-
Wirebound Notebook, 5-Subject, Wide/Legal Rule, Randomly Assorted Cover Color, (200) 10.5 x 8 SheetsProduct Code: MEA51016AVAILABLE! Call for Lead Time
Alternative Products
-
Product Code: TOP73506AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: TOP63794AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: TOP25331AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: REDA911 Stock Available
-
Product Code: RED33008AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RED33004AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA72057AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA05200AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: REDA982AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: RED3300229 Stock Available