‹ Prev
Next ›
Coil-Lock Wirebound Notebook, 3-Hole Punched, Medium/College Rule, Randomly Assorted Covers, (100) 11 x 8.5 Sheets
AVAILABLE! Call for Lead Time
Non-Returnable
- Classic spiral notebooks come in bright colors.
- Coil-lock wire binding won't snag clothing or scratch desktops.
- Letr-Trim® perforated sheets for easy tear off.
- Durable card stock cover coated on one side.
$9.52
Product Details
General Information
| Binding Type | Wire Bound |
| Number of Sheets | 100 |
| Product Name | 1 - subject College - ruled Notebook - Letter |
| Width | 8.5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
| Cover Color | Red ~ Black ~ Blue ~ Green |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Features | Perforated |
| Height | 0.38" |
| Length | 11" |
Product Information
| Brand | TOPS |
| Type | Notebook |
Description
Oxford® Subject Notebooks come in fun, bright colors. A sturdy, snag-resistant coil resists catching on backpacks, papers or clothing. Colors are randomly assigned for each order.
From the Manufacturer
People who bought this also bought
-
Product Code: TOP65581AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: ROA11197CSAVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA7208114 Stock Available
-
Product Code: MEA72069AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA06780AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: MEA06710AVAILABLE! Call for Lead Time
-
Product Code: REDA10200BLK9 Stock Available
-
Product Code: REDA10150BLKAVAILABLE! Call for Lead Time