Product Details
General Information
| Label Length | 25" |
| Label Width | 1/2" |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Product Color | Clear |
| Tape length | 7.7 m |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Package type | Blister |
| Tape size | 1.2 cm |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Label Tape |
Description
For Use With: PT-10, PT-12, PT-12N, PT-15, PT-150, PT-170K, PT-20, PT-25, PT-6, PT-8