Product Details
General Information
| Assembly Required | No |
| Product Color | Yellow |
| Product Name | Brute Rim Caddy |
| Width | 26.5" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Depth | 6.8" |
| Country of Origin | United States |
| Height | 32.5" |
| Manufacturer Website Address | http://www.rubbermaidcommercial.com |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
Product Information
| Brand | Rubbermaid |
| Type | Dollies & Skates |
Description
Snaps securely onto the rim of BRUTE® 44-Gallon Containers (2643 and 2643-60).
- User-friendly handles for easy maneuverability
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.