Product Details
General Information
| Bucket Capacity | 4.75 gal |
| Product Material | Plastic |
| Product Color | Gray |
| Width | 18.1" |
| Product Name | 19 QT Double Pail |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
| Manufacturer Website Address | http://www.newellbrands.com |
| Manufacturer | Newell Brands |
| Height | 17.8" |
| Length | 10.1" |
Product Information
| Brand | RubbmdComm |
| Type | Utility Pails |
Description
Features and Benefits:
- One side holds cleaning solution
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.