- Use with Kimberly-Clark Professional* Continuous Air Freshener Dispensers, 92620 or 92621.
- Continuous fragrance works around the clock.
- Each refill lasts 60 days.
- Neutralizes and removes odors from the air.
<
>
Essential Continuous Air Freshener Refill Mango, 48 Ml Cartridge, 6/carton
31 Stock Available
Product Details
General Information
| Effective Duration | 60 Day |
| Scent | Mango |
| Product Model | 12373 |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Product Name | Continuous Freshener System Refill |
| Width | 2.3" |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | Malaysia |
| Depth | 2.3" |
| Height | 4.4" |
| Manufacturer Website Address | http://www.kimberly-clark.com |
| Manufacturer | Kimberly-Clark Corporation |
Product Information
| Brand | Scott |
| Type | Air Freshener |
Description
Maintaining a clean, fresh-smelling restroom is essential to your facility’s quality image. The Continuous Air Freshener System from Scott® makes that easy.
