‹ Prev
Next ›
Desk Calendar Base for Loose-Leaf Refill, 2 Rings, 3" x 3.75", Black
AVAILABLE! Call for Lead Time
Non-Returnable
- Keep your busy schedule secure in this calendar base.
- Two rings lock in a loose-leaf calendar refill (sold separately).
- Features a classic yet contemporary look.
- High-impact, molded plastic base provides long-lasting support and is recyclable.
$9.34
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | Loose Leaf Plastic Calendar Base |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 3.8" |
| Manufacturer | ACCO Brands Corporation |
| Height | 0.9" |
| Country of Origin | China |
| Depth | 3" |
| Application/Usage | Calendar |
Product Information
| Brand | Sigel |
| Type | Diary |
Description
Keep your busy schedule secure in this calendar base. Two rings lock in a loose-leaf calendar refill (sold separately). Features a classic yet contemporary look. High-impact, molded plastic base provides long-lasting support and is recyclable.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.